Faq

Jakiej liczby leadów mogę spodziewać się przy poszczególnych pakietach?

Nie chcemy składać obietnic bez pokrycia. Stawiamy na pełną transparentność. Nasi klienci odnotowują wzrosty sprzedaży na poziomie od 20% do 260%. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony.

Jak szybko rozpocznie się realizacja świadczeń po opłaceniu pakietu?

Działania realizujemy równomiernie przez cały miesiąc, ale gwarantujemy, że pierwsze aktywności podejmiemy już w 48 godzin po aktywacji pakietu.

Czy mogę zmieniać pakiety w trakcie trwania umowy?

Pakiet na wyższy możesz zmienić w dowolnym momencie. Na niższy, po upływie pierwszych trzech miesięcy – z zachowaniem miesięcznego okresu przejściowego (choć jeśli ktoś spróbuje już jakości, jaką oferuje wyższy pakiet, raczej z niczego innego nie będzie już zadowolony…).

Czy jeśli nie opłacę kolejnych miesięcy stracę dostępy do kont Google Ads, Analytics i social media?

Tylko jeśli nie poinformujesz nas, że nie chcesz już z nami pracować. Dopóki tego nie zrobisz, nadal ponosimy koszty obsługi twojej firmy i z przekazaniem pełnych dostępów będziemy się musieli wstrzymać, aż je uregulujesz.

Czy mogę wybrać kilka elementów wyższego pakietu i dodać je do mniejszego?

Co do zasady – nie. Zapoznaj się z naszymi opcjami dodatkowymi, może znajdziesz tam to, czego szukasz. Jeśli nie, może warto rozważyć wykupienie wyższego pakietu? Jego możliwości są naprawdę potężne.

Czy po wygaśnięciu abonamentu moja strona internetowa będzie działała i będę mógł nią administrować?

Tak, po wygaśnięciu abonamentu Twoja strona nadal działa i możesz nią administrować.

Czy mogę skorzystać z usługi przez miesiąc? Kto później będzie miał dostęp do moich kont Google Ads, GA i social media?

Minimalny okres współpracy to 3 miesiące. Prawa do kont Google Ads, Google Analytics i social media przekazujemy wtedy automatycznie na rzecz Twojej firmy.

Czy będę miał wgląd w konto Google Ads i Analytics?

Tak, stawiamy na jasne, przejrzyste relacje z klientami. W czasie trwania współpracy nie będziesz mieć jednak możliwości modyfikowania stworzonych przez Brand Boosters kampanii.

Kto skonfiguruje moje konto AdWords i GA?

Jeśli korzystasz z oferowanej w ramach pakietu lub opcji dodatkowych strony internetowej – zajmiemy się wszystkim. Jeśli nasze działania kierować będą do Twojej strony internetowej, przekażemy Ci do umieszczenia na stronie wygenerowany przez Brand Boosters kod analityki.

Czy pobieracie prowizję od budżetu Google Ads i Social Ads?

My nie – jednak każdorazowo Twój budżet zostanie pomniejszony o 1,8%. To prowizja za płatność online pobierana przez PayLane – naszego partnera.

Czy budżet na Google Ads i SocialAds jest już wliczony w cenę?

Nie – samodzielnie określasz budżet reklamowy, w pakiety wliczona jest tylko obsługa. Co ważne, nie zmienia się ona w zależności od wysokości wskazanej przez Ciebie kwoty.

Czy ceny pakietów można negocjować?

Tak atrakcyjne ceny usług możliwe są dzięki temu, że zebraliśmy je w pakiety – nie ma więc możliwości negocjacji ich zawartości ani ceny.

Czy mogę się z Wami spotkać przed opłaceniem pakietu?

Oczywiście zapraszamy na spotkanie do naszej siedziby na PGE Narodowym w Warszawie. Zawodowo zajmujemy się jednak optymalizacją – także czasu, dlatego być może szybciej będzie jeśli „spotkamy się” przez skype.

Czy mogę skorzystać z oferty jako jednoosobowa działalność gospodarcza?

Tak, nasze rozwiązanie kierowane jest przede wszystkim do małych i średnich przedsiębiorstw – także tych najmniejszych.

Kupuję wasz pakiet i już, czy muszę coś jeszcze zrobić sam?

Jeśli korzystasz z oferowanej w ramach pakietu lub opcji dodatkowych strony internetowej – nie. Poprosimy Cię tylko o wypełnienie krótkiego formularzu, który pozwoli nam lepiej poznać specyfikę Twojego biznesu. Jeśli nasze działania kierować będą do Twojej strony internetowej, przekażemy Ci do umieszczenia na stronie kody analityki i marketing automation.

Na jak długo muszę podjąć współpracę?

Na co najmniej 3 miesiące – na początku czeka nas sporo pracy, by wszystko dobrze poustawiać, dlatego prosimy o odrobinę cierpliwości. Po tym okresie na pewno widoczne będą już efekty sprzedażowe, które sprawią, że zostaniesz z nami na dłużej. Jeśli jednak zmienisz zdanie – możesz zrezygnować z miesiąca na miesiąc.

Czy możecie zamiast tworzenia nowej strony wprowadzić poprawki na mojej obecnej witrynie?

Nie ma takiej możliwości. W pakiecie macie do dyspozycji proste strony tworzone przez nas od podstaw. Optymalizację strony możecie dokupić w jednej z dodatkowych opcji.

Tylko 700 zł za pakiet? Czy są tu jakieś ukryte koszty?

Jest to pełna cena netto pakietu Boost Communication. W przypadku pakietów zawierających reklamę w wyszukiwarce Google czy na Facebooku, do podanego kosztu należy doliczyć budżet przeznaczony na reklamę – samodzielnie deklarujesz jego wysokość i możesz ją zmieniać w każdym miesiącu.

Interesuje mnie tylko jeden element pakietu, czy mogę go wykupić osobno?

Co do zasady – nie. Zapoznaj się z naszymi opcjami dodatkowymi, może znajdziesz tam to, czego szukasz. Jeśli nie, zawsze możesz wykupić pakiet i nie korzystać z niektórych rozwiązań. Ale skoro już masz do nich dostęp, to może warto spróbować?

Ile czasu mija od założenia konta w Brand Boosters do startu kampanii?

Działania realizujemy równomiernie przez cały miesiąc, ale gwarantujemy, że pierwsze aktywności podejmiemy już w 48 godzin po aktywacji pakietu.